Інтернет-магазин “КанцМаркет” здійснює продаж канцтоварів і товарів для дому, офісу і школи з доставкою по всій території України.

Жителі м.Пологи і жителі Пологівського району можуть зробити замовлення через наш інтернет-магазин і забрати замовлення в нашому магазині за адресою: м. Пологи, вул. І.Чеберка, 34.

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ здійснюється службою доставки Нова Пошта. Ознайомитися з тарифами на доставку, а також з картою відділень, графіком їх роботи і контактною інформацією можна на сайті компанії Нова Пошта. Доставка в кур’єрську службу здійснюється на наступний робочий день після оплати до 18: 00. Можливі індивідуальні умови доставки по попередній домовленості. У більшість міст замовлення доставляються вже наступного дня після відправки, а у віддалені куточки України, згідно графіку кур’єрської служби. Після відвантаження Вашого замовлення на склад перевізника, ми повідомляємо номер товарно-транспортної накладної зручним для Вас способом: електронною поштою, SMS- повідомленням або просто передзвонимо. По номеру накладної на сайті перевізника можна дізнатися де в даний момент знаходиться Ваш вантаж і коли він прибуде в місце призначення.